header_image
Advanced Search
Your search results

مشاوره خرید املاک در ازمیر

حتما برای خرید خانه به ازمیر بیایید

خرید دارایی هایی مانند زمین، خانه، مغازه و ثبت آنها با پیچیدگی هایی همراه است و گاهی مشکلاتی را هم دارد. این دست خرید ها ممکن است فقط یک یا چند بار محدود در زندگی هر انسانی اتفاق بیافتد. به عنوان مرجعی برای خرید املاک در ازمیر مشاورین ترک هوملند تمام املاک را با ذکر مشخصات و امکانات آنها که تماما توسط این مجموعه بررسی و تائید گردیده است به همراه لیست کاملی از ویژگی آنها ارائه می دهد. اگر تصمیم به خرید ملک یا خانه در ترکیه را دارید توصیه ما به شما این است که قبل از هر اقدامی حتما سفری به ازمیر داشته باشید و بازدید از املاک و شهر را داشته باشید. ترک هوم لند مفتخر است تا خدمات بازدید ازمیر و املاک شهر را برای شما فراهم کند که شامل رزرواسیون بلیط هواپیما و هتل، بازدید از شهر ازمیر و املاک مورد نظر شما است.

مراحل خرید املاک در ترکیه بسیار راحت است. ما برای شما با هر بودجه و سلیقه ای که برای این موضوع اختصاص می دهید شروع به معرفی ملک کرده و خدمات دریافت اقامت را انجام خواهیم داد. در صورتی که در طول این مراحل نیاز به بازگشت به ایران را داشتید شما با خیال راحت به کشور برمیگردید و ما کلیه مراحل اداری و قانونی را برای شما انجام می دهیم.

مواردی که ترک هوم لند در زمینه خرید ملک به شما کمک خواهد کرد از قبل از خرید و هنگام تصمیم گیری شما برای انتخاب مقصد جدید زندگی شروع می شود و سپس مشاوره در زمینه انتخاب محله، انتخاب ملک، بررسی صحت و سلامت سند و صاحب ملک و خرید آگاهانه و سالم، امور محضری و انتقال سند و در نهایت تحویل ملک خواهد بود.

خدماتی که پس از شروع زندگی در ازمیر به آنها نیاز خواهید داشت مانند افتتاح حساب بانکی، انتقال خودرو یا خرید اتومبیل با شرایط باور نکردنی، تحصیل فرزندان، امور معماری داخلی و چیدمان منزل و تجهیز خانه را در سبد خدمات خود قرار دادیم.

در صورتی که تصمیم خود را برای سفر به ازمیر گرفته اید و ازمیر را مقصد مناسبی برای زندگی می دانید با ما تماس بگیرید تا برنامه سفر و اقامتتان را برای شما انجام دهیم و میزبان شما در شهر ازمیر باشیم. با تماس با شماره تلفن ترک هوملند۰۰۹۰۵۵۵۰۸۰۰۳۸۶ به صورت مستقیم و شماره  ۰۰۹۰۵۴۵۶۲۴۲۴۰۹ با واتساپ و ایمو با ما در ارتباط باشید.

Compare