header_image
Advanced Search
Your search results

مشاوره دریافت اقامت ترکیه

ایرانیان می توانند با پاسپورت کشور ایران بدون اخذ ویزا در هر دوره ۱۸۰ روزه ۹۰ روز را در خاک ترکیه اقامت داشته باشند. اما برای درخواست اقامت بیش از ۹۰ روز نیاز در دریافت اقامت ترکیه است. اقامت های کوتاه مدت، دائم و شهروندی ترکیه هر کدام مقوله های مختلفی است که ترک هوم لند مشاور شما برای اخذ آنها خواهد بود. دلایل اقامت ترکیه می تواند یکی از موارد زیر باشد:

دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری (خرید ملک، سرمایه گذاری ثابت و سپرده گذاری بانکی)
دریافت اقامت توریستی ترکیه
دریافت اقامت ترکیه از طریق تحصیلی و دانشجویی
دریافت اقامت کاری ترکیه
دریافت اقامت ترکیه از طریق امور پژوهشی

از طرفی با توجه به تغییرات جدید در قوانین مهاجرتی جمهوری ترکیه با خرید ملک با ارزش حداقل ۲۵۰ هزار دلار آمریکا برای دریافت حق شهروندی و تابعیت ترکیه می توان اقدام کرد. در قدیم این مبلغ یک میلیون دلار بود.

نکته مهم این است که برای درخواست حق شهروندی (تابعیت) ملزم به خرید ملک با ارزش ۲۵۰ هزار دلار هستید. اما برای دریافت اقامت ترکیه می توانید ملک های با ارزش پایینتر را خریداری کنید. در این صورت شما اقامت یک یا دو ساله و قابل تمدید این کشور را دریافت می کنید و طبق قانون پس از پنج سال می توانید درخواست تابعیت کشور ترکیه را بکنید.

ترک هوم لند مجری خدمات اقامت ترکیه و مشاور خرید ملک در شهر ازمیر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قوانین مهاجرت و خرید ملک با شماره های ما تماس بگیرید یا با پر کردن فرم زیر سوالات خود را برای ما بفرستید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند. همچنین در بخش سوالات متداول می توانید جواب برخی سوالات اصلی و عمومی که برای اقامت و خرید ملک در ترکیه نیاز است بدانید را مطالعه کنید. سپس در صورتی که شرایط خاصی دارید که نیاز به مشاوره دارد از طریق فرم تماس با ترک هوم لند در ارتباط باشید.

Compare