Advanced Search
Your search results

همکاری با ما

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

همکاری با ترک هوم لند

برای همکاری با ما در صورتی که توانایی در بخش فروش دارید یا ایده هایی که دارید که می تواند در حوزه دریافت اقامت ترکیه و مشاوره خرید ملک به ما یاری برساند که بتوانیم بهتر و بیشتر به هموطنانمان خدمت رسانی کنیم فرم زیر را پر کنید و برای ما ارسال کنید. در صورتی که در ترکیه حضور دارید و می توانید املاک مناسب را شناسایی و کارشناسی کنید با ما تماس بگیرید.

در صورتی که توانایی صحبت به زبانهای خارجی را دارید و می توانید به مهاجرین کشور های دیگر خدمات مشاوره ارائه دهید نیز می توانید فرم همکاری را برای ما ارسال کنید

در صورتی که در ایران هستید و می توانید به عنوان همکار ما در بخش مشاوره و هماهنگی تور برای مسافرین ازمیر که به قصد بازدید املاک و اقامت ترکیه تشریف می آورند، خدمت رسانی کنید هم لطفا شرح خدماتی که می توانید ارائه دهید را برای ما ارسال بفرمایید. ما همواره به دنبال راهکارهایی هستیم تا هزینه های مسافرت و بازدید املاک را به حداقل برسانیم. در صورتی که راهکارهای خاصی دارید اولویت با شماست.

در صورتی که تخصص دیگری دارید که در بالا به آن اشاره نشده است با پر کردن فرم زیر با تماس با ترک هوم لند از طریق واتساپ آن را با ما مطرح کنید.

[wpforms id=”115″]

Compare