افزایش مبلغ سرمایه گذاری خرید ملک برای اخذ شهروندی ترکیه

خرید ملک ترکیه

آیا مبلغ سرمایه گذاری برای اخذ شهروندی ترکیه با خرید ملک افزایش یافته است؟

خیر. در حال حاضر مبلغ مورد نیاز برای اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک ۲۵۰ هزار دلار آمریکاست. اما با تصویب هیئت وزیران دولت ترکیه، حداقل مبلغ خرید ملک جهت دریافت شهروندی از ۲۵۰ هزار دلار به ۴۰۰ هزار دلار افزایش خواهد یافت. این امر پس از تدوین دستورالعملهای مربوطه و اعلام در روزنامه رسمی اجرایی خواهد شد.
از تاریخ اجرایی ملاک عمل خواهد بود که متعاقبا در سایت و اینستاگرام ترک هوملند اعلام خواهیم کرد.

افزایش مبلغ سرمایه گذاری چه تاثیری بر قیمت ملک خواهد گذاشت؟

متاسفانه با توجه به خبر افزایش قیمت مصالح ساختمانی و آهن آلات شاهد افزایش قیمت مسکن هستیم و همین طور این مصوبه جدید فرصت جدیدی را برای افزایش قیمت مسکن خارج از حالت عادی برای شرکتهای ساختمانی فراهم کرد. همینطور بدلیل علاقه مندی روسها برای خرید ملک در ترکیه و اخذ شهروندی ترکیه میزان تقاضا به طرز چشمگیری افزایش یافته که این امر خود منجر به گرانی در بازار ملک خواهد شد.
پیش بینی می شود با توجه به شرایط ذکر شده قیمت مسکن شاهد رشد چشمگیری باشد و این موضوع فرصت های سرمایه گذاری را در این بازار بالا خواهد برد. بنابراین سرمایه گذاری در زمینه ملک در کوتاه مدت و در این دوره منطقی به نظر می آید. همچنین با توجه به خبر فوق، هموطنانی که در شرف خرید ملک برای شهروندی هستند و یا ملک خریدند ولی هنوز اقدامی جهت انجام پروسه شهروندی بعمل نیاوردند توصیه می شود سریعا با ترک هوملند در ارتباط باشند.

 

Total
0
Shares
Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous Post
تحصیل در ترکیه

هزینه تحصیل در مدارس و کالج های ازمیر

Next Post

قانون جدید اداره مهاجرت ترکیه برای متقاضیان دریافت اقامت با خرید ملک ۲۰۲۲

Related Posts