تماس با ترک هوم لند

تماس با ترک هوملند
املاک رویایی ترک هوملند

۰۰۹۰۲۳۲۴۸۹۹۳۸۶

۰۰۹۰۵۵۵۰۸۰۰۳۸۶

سایت املاک اینترنتی ترک هوم لند

ترک هوملند یک مجموعه خدماتی برای کسب اطلاعات و خرید املاک در ازمیر است. شما می توانیداطلاعات لازم برای زندگی در ازمیر را از طریق سایت، شبکه های اجتماعی ما، ارسال ایمیل و تماس با شماره تلفن های ۰۰۹۰۲۳۲۴۸۹۹۳۸۶ و ۰۰۹۰۵۵۵۰۸۰۰۳۸۶ هفت روز هفته از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب (به وقت ترکیه)  کسب کنید.

شما می توانید همینطور اطلاعات لازم در مورد وضعیت زندگی در ازمیر، شرایط اقلیمی، ویژگی های عمومی مردم این شهر را از قسمت درباره ازمیر بررسی مطالعه کنید.

یافتن مشاور

برای یافتن مشاور خرید املاک در ازمیر شما می توانید با تماس با شماره تلفن های ۰۰۹۰۲۳۲۴۸۹۹۳۸۶ و ۰۰۹۰۵۵۵۰۸۰۰۳۸۶ بطور مستقیم یا واتساپ و ایمو تماس بگیرید و از آخرین اطلاعات در زمینه اقامت و خرید ملک و اینکه شرایط شما با کدامیک از آنها مطابقت دارد مطلع شوید. مشاورین ترک هوم لند در تمامی مراحل از کمک به رزرو بلیط و هتل تا خرید ملک در کنار شما خواهند بود. در صورتی که نیاز دارید تا ما با شما تماس بگیریم فرم زیر را تکمیل کرده و شماره تلفن خود را برای ما ارسال کنید. مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

نحوه خرید از سایت

برای خرید املاک معرفی شده در سایت ترک هوم لند شما پس از پسندیدن ملک مورد نظر با مشاوران ما تماس بگیرید و از آخرین اخبار از وضعیت فروش ملک مطلع شوید. در صورت موجود بودن ملک ما برای شما آن را رزرو می کنیم و در مدت رزرو شما برای بازدید ملک به ازمیر تشریف میاورید و از آن ملک و ملک های دیگر در صورت تمایل بازدید خواهید کرد و پس از تصمیم گیری نهایی اقدام به خرید می کنید.

 ارایه خدمات پس از خرید ملک

پس از خرید ملک در ازمیر مباحثی مانند انتقال اثاثیه از ایران یا تجهیز وسایل از داخل ترکیه، افتتاح حساب بانکی در ترکیه، انتقال خودرو به داخل خاک ترکیه یا خرید اتومبیل و مانند آن مطرح می شوند که ترک هوملند در انجام امور مربوط در کنار شما خواهد بود.

در صورتی که نیاز به این دارید که اطلاعات خاصی در مورد شرایط شما برایتان ارسال شود، با ما تماس بگیرید. مشاوران ترک هوملند با شما در تماس خواهند بود.

آدرس دفتر:
ازمیر – کوناک – محله کوناک – خیابان ۸۵۶ – پاساژ صالح آقا (پلاک ۳) – طبقه ۵ – واحد ۵۲۷

856 Sokak – Salihağa İş Hanı – Kat : 5 – Daire No : 527 – Konak – İzmir

تلفن: ۰۰۹۰۲۳۲۴۸۹۹۳۸۶
۰۰۹۰۵۵۵۰۸۰۰۳۸۶