مشاوره خرید ملک در ازمیر

حتما برای خرید ملک درازمیر به ترکیه بیایید

خرید دارایی هایی مانند زمین، خانه، مغازه و ثبت آنها با پیچیدگی هایی همراه است و گاهی مشکلاتی را هم دارد. این دست خرید ها ممکن است فقط یک یا چند بار محدود در زندگی هر انسانی اتفاق بیافتد. به عنوان مرجعی برای خرید املاک در ازمیر مشاورین ترک هوملند تمام املاک را با ذکر مشخصات و امکانات آنها که تماما توسط این مجموعه بررسی و تائید گردیده است به همراه لیست کاملی از ویژگی آنها ارائه می دهد. اگر تصمیم به خرید ملک یا خانه در ترکیه را دارید توصیه ما به شما این است که قبل از هر اقدامی حتما سفری به ازمیر داشته باشید و بازدید از املاک و شهر را داشته باشید. ترک هوملند مفتخر است تا خدمات بازدید ازمیر و املاک شهر را برای شما فراهم کند که شامل رزرواسیون بلیط هواپیما و هتل، بازدید از شهر ازمیر و املاک مورد نظر شما است.

مراحل خرید املاک در ترکیه بسیار راحت است. ما برای شما با هر بودجه و سلیقه ای که برای این موضوع اختصاص می دهید شروع به معرفی ملک کرده و خدمات دریافت اقامت را انجام خواهیم داد. در صورتی که در طول این مراحل نیاز به بازگشت به ایران را داشتید شما با خیال راحت به کشور برمیگردید و ما کلیه مراحل اداری و قانونی را برای شما انجام می دهیم.

مواردی که ترک هوم لند در زمینه خرید ملک به شما کمک خواهد کرد از قبل از خرید و هنگام تصمیم گیری شما برای انتخاب مقصد جدید زندگی شروع می شود و سپس مشاوره در زمینه انتخاب محله، انتخاب ملک، بررسی صحت و سلامت سند و صاحب ملک و خرید آگاهانه و سالم، امور محضری و انتقال سند و در نهایت تحویل ملک خواهد بود.

پس از خرید ملک شما را تنها نمی گذاریم

خدماتی که پس از شروع زندگی در ازمیر به آنها نیاز خواهید داشت مانند افتتاح حساب بانکی، انتقال خودرو یا خرید اتومبیل با شرایط باور نکردنی، تحصیل فرزندان، امور معماری داخلی و چیدمان منزل و تجهیز خانه را در سبد خدمات خود قرار دادیم. پس از خرید ملک نیاز به ثبت نام آب، برق و گاز و اینترنت دارید. مشاوران ما با شما همراه خواهند بود و کلیه امور را برای شما راحت و میسر خواهند کرد. در صورتی که برای امور دیگر نیاز به کمک یا مترجم داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.

در صورتی که تصمیم خود را برای سفر به ازمیر گرفته اید و ازمیر را مقصد مناسبی برای زندگی می دانید با ما تماس بگیرید تا برنامه سفر و اقامتتان را برای شما انجام دهیم و میزبان شما در شهر ازمیر باشیم. با تماس با شماره تلفن ترک هوملند ۰۰۹۰۵۵۵۰۸۰۰۳۸۶ در ارتباط باشید.

کلام آخر:

ترک هوملند مشاور مطمئن شما برای اخذ اقامت و شهروندی ترکیه است. تیم ترک هوملند با بهره گیری از وکلای برجسته ایرانی ترک خود پاسخگوی سوالات شما با به روز ترین اطلاعات خواهد بود. ما همواره در مسیر بهبود خدمات خود و ارائه خدمات جدید توریستی و اقامتی به هموطنان عزیزمان هستیم. در این راه اگر مایل به همکاری به ما هستید از صفحه تماس با ما می توانید پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

همچنین می توانید برای آشنایی با مناطق شهر ازمیر و دیدن عکس و ویدیو از رویدادهای این شهر با اینستاگرام ما همراه شوید.