دریافت اقامت ترکیه

خدمات دریافت اقامت ترکیه
مشاوره دریافت ویزای ترکیه

برای دریافت اقامت ترکیه چه راه هایی وجود دارد؟

ایرانیان می توانند با پاسپورت کشور ایران بدون اخذ ویزا در هر دوره ۱۸۰ روزه ۹۰ روز را در خاک ترکیه اقامت داشته باشند. اما برای درخواست اقامت بیش از ۹۰ روز نیاز در دریافت اقامت کوتاه یا بلند مدت است. اقامت های کوتاه مدت، دائم و شهروندی هر کدام مقوله های مختلفی است که ترک هوم لند مشاور شما برای اخذ آنها خواهد بود. برای زندگی در ترکیه باید یکی از راه های زیر را برای دریافت اقامت انتخاب کنید

راه های دریافت اقامت ترکیه

  • دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری (خرید ملک، سرمایه گذاری ثابت و سپرده گذاری بانکی)
  • دریافت اقامت توریستی (با شرایط جدید – اینجا بخوانید)
  • دریافت اقامت از طریق تحصیلی و دانشجویی
  • دریافت اقامت کاری
  • دریافت اقامت از طریق امور پژوهشی

دریافت شهروندی ترکیه

از طرفی با توجه به تغییرات جدید در قوانین مهاجرتی جمهوری ترکیه با خرید ملک با ارزش حداقل ۲۵۰ هزار دلار آمریکا برای دریافت حق شهروندی و تابعیت ترکیه می توان اقدام کرد. در قدیم این مبلغ یک میلیون دلار بود.

نکته مهم این است که برای درخواست حق شهروندی (تابعیت) ملزم به خرید ملک با ارزش ۲۵۰ هزار دلار هستید. اما برای دریافت اقامت ترکیه می توانید ملک های با ارزش پایینتر را خریداری کنید. در این صورت شما اقامت یک یا دو ساله و قابل تمدید این کشور را دریافت می کنید و طبق قانون پس از پنج سال می توانید درخواست تابعیت کشور ترکیه را بکنید.

ترک هوم لند مجری خدمات دریافت اقامت و زندگی در ترکیه پس از دریافت اقامت است. برای خرید ملک در شهر زیبای ازمیر مشاوران ما همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به هموطنان عزیزمان هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قوانین مهاجرت و خرید ملک با شماره های ما تماس بگیرید. همچنین در بخش سوالات متداول می توانید جواب برخی سوالات اصلی و عمومی که برای اقامت و خرید ملک در ترکیه نیاز است بدانید را مطالعه کنید. سپس در صورتی که شرایط خاصی دارید که نیاز به مشاوره دارد از طریق فرم تماس با ترک هوم لند در ارتباط باشید.

کلام آخر:

ترک هوملند مشاور مطمئن شما برای اخذ اقامت و شهروندی ترکیه است. تیم ترک هوملند با بهره گیری از وکلای برجسته ایرانی ترک خود پاسخگوی سوالات شما با به روز ترین اطلاعات خواهد بود. ما همواره در مسیر بهبود خدمات خود و ارائه خدمات جدید توریستی و اقامتی به هموطنان عزیزمان هستیم. در این راه اگر مایل به همکاری به ما هستید از صفحه تماس با ما می توانید پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

همچنین می توانید برای آشنایی با مناطق شهر ازمیر و دیدن عکس و ویدیو از رویدادهای این شهر با اینستاگرام ما همراه شوید.